Firmast

Tööstusautomaatikas kujundab ilma SMC

Pneumaatikaseadmed on tänapäeval kasutusel kõigis tööstusharudes – metallurgias ja masinaehituses, elektroonika-, meditsiini-, agrotehnika- ja autotööstuses, ehitusmaterjalide, tekstiili-, puidu- ja paberitööstuses, keemia-, pakendi- ning toiduainetööstuses, olgu tegemist tootmiskontserni, väikeettevõtte või ühemehefirmaga.

Algselt tootis 1959. a. loodud Jaapani firma Sintered Metal Company pulbermetalltehnoloogial põhinevaid filtreid kohalikule turule. Täna kuulub SMC Corporation tööstuspneumaatika tootjate esikolmikusse, hõivates üle 65% Jaapani ning üle 30% maailmaturust tervikuna.

SMC edu valemiks on intensiivne tööstustehnoloogilistele uuendustele orienteeritud ning teaduspõhine tootearendus, rahvusvahelistele tööstusstandardidele vastav tippkvaliteet, paindlik hinnakujunduspoliitika pluss operatiivselt toimivad logistilised üksused.

Korporatsiooni rohkem kui 30 tehast, uurimis- ning katselaborid jt tootearendustruktuurid, tütarfirmad ning müügiesindused 5 maailmajao 78 riigis, mitmed piirkondlikud logistikakeskused ja regionaalsed vahelaod võimaldavad pakkuda stabiilselt laia ning pidevalt uuenevat valikut tööstuspneumaatika tooteid kogu nõudluste skaala ulatuses, alustades baaskomponentidest ning komplekssetest standardlahendustest kuni eriprojektseadmete, integreeritavate moodulite, lisatarvikute ning spetsiaalsete erialaste koolitustoodeteni.

Tootarendustegevusega, millesse investeeritakse 10% korporatsiooni aastakäibest, on hõivatud enam kui 1400 inseneri ning konstruktorit, ühtekokku 20% korporatsiooni ligemale 15 000 töötajast. Jaapanis, USAs ning Euroopas paiknevad arendus- ja tehnikakeskused tegelevad piirkonnas kehtivatele tööstustandarditele vastavate ning energiat ja keskonda säästvate lahenduste väljatöötamisega.


Web Expert Kõik õigused kaitstud © 2010 SMC Pneumatics Estonia OÜ - Tel. 651 0370 - smc(at)smcpneumatics.ee